CBHS Honor Roll

Honor Roll

select



Seniors Juniors Sophomores Freshmen
Anderson, Ryan
Ashagre, Kedus
Bartholomew, Samuel
Binkley, Colton
Boswell, Timothy
Brackens, Samuel
Bran, Jackson
Carayiannis, Alexander
Carter, William
Castelan, Oscar
Cicinelli, Nicklas
Clark, Ames
Codemo, John
Conti, Luca
Cornell, Bryce
Cunningham, William
Davis, Clifford
Dean, Ryan
Dickinson, Louis
Dickinson, John
Dolan, Sean
Donaldson, Dylan
Donaldson, Thomas
Drewry, Luke
Drummond, William
Duffel, James
Entrekin, Wyatt
Fox, Daniel
France, William
Gonzalez, Antonio
Goodspeed, John
Greenberger, William
Griesbeck, Lee
Hammack, Zachary
Harkins, Patrick
Hartwig, James
Henderson, William
Herring, Jack
Hollenbeck, Ryan
Hubbard, Matthew
Hubbard, Noah
Hvasta, Nicholas
Johnston, Conner
Jorgensen, Herman
Labilles, Justin-Ivan
Lazarov, Matthew
Leon, Luke
Lubin, Tyler
Luu, Kevin
Mahoney, Jackson
Mangin, Samuel
Manzo, James
Martin, Austin
Martin, Andrew
Massey, Marcus
McDonnell, Brian
Moore, Dwight
Nguyen, Christopher
O'Looney, Patrick
Orgeron, Clarence
Oser, Hayden
Padilla, Anthony
Payne, David
Pearce, James
Perkins, Joshua
Radcliff, Johnathan
Rainer, Andrew
Rech, Justin
Richards, Tyler
Robinson, Raymond
Sacharin, Andrew
Sauser, Timothy
Scherson, Nicholas
Shallow, Thomas
Shea, Michael
Stembridge, Jacob
Stuckey, Christopher
Temple, Casey
Thiel, William
Trexler, Morgan
Van Horn, Grant
Voehringer, Peter
Ward, Daniel
Ward, Henry
Wilkerson, Stephen
Wills, Jeffrey
Zimmerman, Mark
Abbott, Austin
Campbell, Constantin
Dacus, John
Ellis, Rex
Evers, Harrison
Gatti, Anthony
Gorham, Paul
Hall, Matthew
Hall, James
Hinton, David
Hodge, Elijah
Howell, Owen
Jackson, William
Jerit, Jack
Kelley, William
Koch, Patrick
Lamanilao, Matthew
Leonard, Jones
Loper, Michael
Loschinskey, Zachary
McFadden, Garrett
McFadden, Jacob
McLaughlin, Brady
Moore, Adam
Moore, Mason
Nathan, Adam
Owen, Benjamin
Pratt, James
Price, Christopher
Rasmussen, Colby
Raulston, John
Raulston, Christopher
Razura, Efrain
Rochelle, Corbin
Rodriguez, Ricardo
Simon, Michael
Smothers, Andrew
Tavoleti, Fred
Thomas, Will
Tyrone, Owen
Vedala, Vishnu
Waddell, Alfred
Ward, Christian
Ward, Robert
Wolffe, Wade
Wright, Tristam
Zak, David
Benjamin, John
Black, Alan
Boeving, Davis
Brand, Henry
Carr-Laughlin, Connor
Cary, Ethan
Cassidy, Thomas
Charnot, Mark
Cohen, Eli
Deneka, Jackson
Donaldson, William
Espinal, Joseph
Evers, Jonathan
Francavilla, James
Gray, Nicholas
Haynes, Kerby
Herring, Jackson
Hines, Ian
Johnson, Aidan
Karmel, Zachary
Lamb, George
Lawler, Blake
Lovelace, Dylan
Mangin, William
Maxwell, Eli
McCuller, Miles
McCullough, Mason
McLaren, Andrew
Monroe, Michael
Riordan, Joshua
Schaffler, Jay
Sengel, Noel
Sernel, Kenner
Vincent, Jacob
Washburn, Cooper
Washburn, Ethan
Willett, Matthew
Williams, Jordan
Wood, Carson